Par Mums

kroeno darba process

Mēs esam Kroeno - mazs unikālu apģērbu zīmols, kas specializējas augstas kvalitātes, rokām darinātās bērnu un sieviešu apģērbu ražošanā. Mēs ticam ilgtspējīgam dizainam un vēlamies būt daļa no ilgtspējīgas modes kustības, radot izturīgus un lieliski izskatīgus apģērbus.

Mūsu kolekcijā ir pieejami dažādi stila un krāsu apģērbi, kas atspoguļo dažādas personības un garšas. Mēs rūpējamies par katru detaļjiņu - no materiālu izvēles līdz apstrādei, lai nodrošinātu augstu kvalitāti un izturību.

Mēs saprotam, ka mūsu klienti ir atbildīgi un vēlas izvēlēties produktus, kas atbilst viņu vērtībām un uzskatiem. Tāpēc mēs esam atvērti un godīgi par mūsu ražošanas procesu un izmantojamajiem materiāliem.

Mūsu zīmols ir radīts ar mīlestību un rūpību pret detaljām. Katru jaunu kolekciju mēs izveidojam, cenšoties saglabāt to pašu augsto kvalitātes līmeni, kas raksturīgs mūsu zīmolam, un piedāvāt kaut ko jaunu un aizraujošu. Mēs lepojamies ar to, ko darām, un vēlamies, lai mūsu klienti arī justos lepni lietojot Kroeno apģērbu.

Iepazīsti mūsu komandu

Kroeno - Gunta

Gunta

Pārdošanas Direktore

Kroeno - Iveta

Iveta

Tehniskā Direktore