Informācija

Ievads

Laipni lūdzam Kroeno. Pirms mūsu vietnes izmantošanas, lūdzu, rūpīgi izlasiet šos noteikumus un nosacījumus. Piekļūstot vai izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat ievērot šos noteikumus un nosacījumus.

NOTEIKUMI & NOSACĪJUMI

Visi produkti, cenas un pieejamība ir atjaunināti un precīzi uzrādīti Kroeno interneta veikalā. Tomēr, var rasties situācijas, kad produkti var nebūt pieejami.

Kroeno garantē, ka visi produkti, kas tiek pārdoti mūsu interneta veikalā, ir augstas kvalitātes un izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem.

Kroeno nepieņem atgriešanu vai apmaiņu, ja produkts ir izmantots, bojāts vai tā etiķete ir noņemta. Atgriešana ir atļauta tikai tad, ja produkts ir saņemts defektīvs vai nepareizs.

Lai veiktu atgriešanu vai apmaiņu, klientam jāsazinās ar Kroeno klientu apkalpošanas nodaļu pa e-pastu vai telefona zvanu un jānorāda pasūtījuma numurs un iemesls atgriešanai vai apmaiņai. Kroeno norādīs turpmākos soļus, lai atgriešana vai apmaiņa tiktu veikta.

Kroeno neuzņemas atbildību par zaudējumiem vai kaitējumu, kas radies klientiem, izmantojot mūsu interneta veikalu.

Klienti var samaksāt pasūtījumu, izmantojot bankas pārskaitījumu vai maksājumu ar karti.

Visi personas dati, kas tiek iesniegti Kroeno interneta veikalā, tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu privātuma politiku.

Kroeno patur tiesības mainīt vai atjaunināt šos noteikumus un nosacījumus bez iepriekšējas brīdināšanas.

Jebkādi strīdi vai pretenzijas, kas saistītas ar Kroeno interneta veikalu, tiks risinātas un atrisinātas saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem.

DATU DROŠĪBA

Mēs, Kroeno, apzināmies, ka jūsu personas dati ir ļoti svarīgi un tie ir jāaizsargā. Šajā datu drošības politikā aprakstīts, kā mēs savācam, izmantojam, nododam un aizsargājam jūsu datus mūsu vietnē un kādi ir jūsu datu aizsardzības tiesības.

Kādus datus mēs savācam? Mēs apkopojam tikai tos personas datus, kas nepieciešami, lai nodrošinātu jums piekļuvi mūsu vietnei un sniegtu jums mūsu pakalpojumus. Tas ietver jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, adresi, maksājumu informāciju un citas informācijas par jums vai jūsu bērniem, kas jūsu pašu brīvprātīgi tiek sniegti mums.

Kā mēs izmantojam savāktos datus? Mēs izmantojam jūsu personas datus tikai tādā apjomā, kas nepieciešams, lai piedāvātu jums mūsu pakalpojumus un nodrošinātu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Mēs varētu izmantot datus, lai:

  • nodrošinātu piekļuvi mūsu vietnei un mūsu pakalpojumiem;
  • apstrādātu un piegādātu jūsu pasūtījumus;
  • informētu jūs par jauniem produktiem, atlaidēm, speciāliem piedāvājumiem un citiem jaunumiem par mūsu uzņēmumu;
  • uzlabotu mūsu vietni un pakalpojumus, piemēram, veicot datu analīzi, pētījumus un aptaujas;
  • ievērot likumus un noteikumus, kas attiecas uz mūsu biznesu.

Kā mēs nododam jūsu datus? Mēs varētu nodot jūsu datus trešajām pusēm tikai tādā apjomā, kas nepieciešams, lai nodrošinātu mūsu pakalpojumus. Tas varētu ietvert pakalpojumu sniedzējus, piemēram, kurjerpakalpojumus un maksājumu apstrādes uzņēmumus, kā arī mūsu mārketinga un reklāmas partnerus. Mēs nododam datus tikai tādā apjomā, kas nepieciešams, un garantējam, ka jūsu dati tiek aizsargāti saskaņā ar šo politiku un attiecīgiem likumiem un noteikumiem.

Kā mēs aizsargājam jūsu tiesības? Jums ir tiesības pieprasīt informāciju par to, kā mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, un pieprasīt, lai mēs izdzēstu jūsu personisko informāciju no mūsu datu bāzēm. Jums ir arī tiesības iesniegt sūdzību par mūsu datu apstrādes praksi.

Sazinieties ar mums: Ja jums ir jautājumi par mūsu privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu vietnē norādīto kontaktinformāciju.

Mēs paturam tiesības atjaunot un mainīt mūsu privātuma politiku, lai atspoguļotu jaunus tiesību aktus vai citus izmaiņas datu apstrādes praksē. Jebkādas izmaiņas privātuma politikā tiks publicētas mūsu vietnē.

Paldies, ka izvēlējāties veikt pirkumu Kroeno veikalā un iepazināties ar mūsu datu drošības noteikumiem.

PIEGĀDE

Piegāde ir pieejama uzņēmējdarbības dienās no pirmdienas līdz piektdienai.

Mēs piedāvājam bezmaksas piegādi visā Baltijā, ja pasūtījuma kopējā vērtība pārsniedz 100 EUR. Ja pasūtījuma kopējā vērtība ir zem 100 EUR, piegādes maksa būs atkarīga no izvēlētā piegādes veida un piegādes adreses.

Piegādes laiks atkarīgs no jūsu atrašanās vietas un izvēlētā piegādes veida. Standarta piegāde var aizņemt no 5 līdz 10 darba dienām Eiropā un no 7 līdz 15 darba dienām citās valstīs. Ja vēlaties saņemt pasūtījumu ātrāk, ir pieejama eksprespiegāde, kas aizņem no 1 līdz 4 darba dienām. (Sazinies ar mums info@kroeno.com par jautājumiem sakarā ar ātro piegādi)

Lūdzu, ņemiet vērā, ka pasūtījuma saņemšanas laiks var mainīties atkarībā no muitas pārbaudēm un citiem faktoriem, kas nav mūsu kontrolē.

ATGRIEŠANA

Ja prece jūs neapmierina, to varat atgriezt 14 dienu laikā no preces saņemšanas datuma.

Lai atgrieztu preces, tām jābūt nenošķirtām un oriģinālajā iepakojumā. Atgrieztā prece nevar būt bojāta vai lietota.

Lai atgrieztu preces, Jums jāsazinās ar mums pa e-pastu vai tālruni un jānorāda pasūtījuma numurs un preces, kuras vēlaties atgriezt.

Pēc tam, kad mēs saņemsim atgriezto preci, mēs veiksim tās pārbaudi, un, ja tā atbilst atgriešanas noteikumiem, mēs veiksim atgriešanas procedūru.

Atgriešanas izmaksas ir uzņēmuma "Kroeno" rēķina, ja atgriešana notiek no Latvijas. Ārpus Latvijas atgriešanas izmaksas jāsedz pasūtītājam.

PRIVĀTUMA POLITIKA

Šī ir Kroeno privātuma politikas lapā, kurā aprakstīti veidi, kā mēs savācam, izmantojam un aizsargājam jūsu personisko informāciju, izmantojot mūsu mājaslapu.

Informācijas savākšana un izmantošana Kroeno savāc informāciju par jums, kad jūs veicat pirkumu mūsu mājaslapā, reģistrējaties mūsu vietnē, abonējat mūsu jaunumus, sazināties ar mums vai piedalāties aptaujās. Savācāmā informācija var ietvert jūsu vārdu, adresi, e-pasta adresi un maksājumu informāciju.

Mēs izmantojam savākto informāciju, lai:

  • Personificētu jūsu pieredzi un atbilstoši pielāgotu saturu un produktus jūsu vēlmēm;
  • Apstrādātu pasūtījumus un nodrošinātu precīzu piegādi;
  • Uzraudzītu un uzlabotu mūsu mājaslapas darbību, kā arī novērstu jebkādus drošības pārkāpumus;
  • Saziņai ar jums attiecībā uz jūsu pasūtījumu vai jautājumiem;
  • Uzlabotu mūsu klientu apkalpošanas kvalitāti.

Mēs neizpārdodam, nemainam un neizpaužam jūsu personisko informāciju trešajām personām bez jūsu piekrišanas, izņemot gadījumus, kad tas ir nepieciešams, lai izpildītu jūsu pasūtījumu vai lai izpildītu likumdošanu vai tiesas lēmumus.

Sīkdatnes Kroeno mājaslapa izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pieredzi uz mūsu vietnes. Sīkdatnes ir nelieli datu faili, kas tiek pārsūtīti uz jūsu datoru un uzglabāti jūsu cietajā diskā. Sīkdatnes palīdz mums atcerēties jūsu izvēles un uzlabot mūsu vietnes darbību. Ja jūs nevēlaties, lai mūsu vietne izmanto sīkdatnes, jūs varat tos atspējot savā pārlūkprogrammā.